Usługi

Renowacja powierzchni dachowych i elewacji

Oferujemy usługi renowacji powierzchni dachowych z dachówki betonowej ceramicznej i blachodachówki.

Pierwszym etapem jest oczyszczenie i odtłuszczenie dachu i przygotowanie do malowania. Do oczyszczania używamy myjki wysokociśnieniowych oraz jeśłi wymaga tego dany dach, również środków chemicznych.

Przygotowany dach malujemy zgodnie z naszą rekomendacją tylko farbami od sprawdzonych producentów przy użyciu agregatu z dyszą ciśnieniową.

Pomalowany dach na życzenie klienta zabezpieczamy preparatami hydrofobowymi, które impregnują i zabezpieczają powierzchnie na długie lata, polacamu zwłaszcza w przypadku dachówki betonowej i ceramicznej nieglazurowanej.

Na usługę dajemy gwarancję minimum 5 lat.

Montaż i demontaż konstrukcji oraz urządzeń

Oferujemy usługę montażu i demontażu instalacji telekomunikacyjnych, anten, radiolinii oraz konstrukcji stalowych na masztach telekomunikacyjnych, wieżach i kominach.

Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej pozwala na szybkie i bezproblemowe zainstalowanie jak i demontaż anten sektorowych i radiolinii wraz z ich ustawieniem.

Mycie elewacji z tynku oraz powierzchni szklanych

Mycie wysokociśnieniowe powierzchni elewacyjnych zarówno w domach jednorodzinnych jak i biurowcach. Mycie pobudowlane z użyciem środków chemicznych. Do mycia używamy zwyżki lub technik alpinistycznych co pozwala nam dostać się w każde trudnodostępne miejsce.

Montaż reklam

Oferujemy usługi montażu reklam, instalacji reklamowych i ozdób świątecznych wraz z podpięciem do sieci elektrycznej (posiadamy kwalifikacje SEP).

Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów płaskich i ukośnych. Z zachowaniem zasad BHP i z wykorzystaniem sprzętu do pracy na wysokości