Usługi

Wycinka drzew metodą alpinistyczną

Jeśli posiadasz na swojej posesji drzewo, które wymaga wycinki w bezpieczny sposób, nasza firma to najlepsza możliwa opcja. Wycinamy w bezpieczny sposób drzewa wokół budynków, sieci elektrycznych i innej infrastruktury.

Wycinką drzew zajmujemy się w sposób kompleksowy, jeśli jest taka potrzeba oferujemy usługę wywozu urobku.

Oferujemy również cięcia techniczne gałęzi, formowanie korony drzew oraz usuwanie martwych części drzewa i jemioły w celach pielęgnacyjnych.

Gwarantujemy bezpieczeństwo Twojego domu i infrastruktury na Twojej posesji. Dodatkowym zabezpieczeniem naszych usług jest polisa ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy ubezpieczeni na kwotę 100 000 zł.

Renowacja powierzchni dachowych i elewacji

Oferujemy usługi renowacji powierzchni dachowych z dachówki betonowej ceramicznej i blachodachówki.

Pierwszym etapem jest oczyszczenie i odtłuszczenie dachu i przygotowanie do malowania. Do oczyszczania używamy myjki wysokociśnieniowych oraz jeśłi wymaga tego dany dach, również środków chemicznych.

Przygotowany dach malujemy zgodnie z naszą rekomendacją tylko farbami od sprawdzonych producentów przy użyciu agregatu z dyszą ciśnieniową.

Pomalowany dach na życzenie klienta zabezpieczamy preparatami hydrofobowymi, które impregnują i zabezpieczają powierzchnie na długie lata, polacamu zwłaszcza w przypadku dachówki betonowej i ceramicznej nieglazurowanej.

Na usługę dajemy gwarancję minimum 5 lat.

Montaż i demontaż konstrukcji oraz urządzeń

Oferujemy usługę montażu i demontażu instalacji telekomunikacyjnych, anten, radiolinii oraz konstrukcji stalowych na masztach telekomunikacyjnych, wieżach i kominach.

Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej pozwala na szybkie i bezproblemowe zainstalowanie jak i demontaż anten sektorowych i radiolinii wraz z ich ustawieniem.

Mycie elewacji z tynku oraz powierzchni szklanych

Mycie wysokociśnieniowe powierzchni elewacyjnych zarówno w domach jednorodzinnych jak i biurowcach. Mycie pobudowlane z użyciem środków chemicznych. Do mycia używamy zwyżki lub technik alpinistycznych co pozwala nam dostać się w każde trudnodostępne miejsce.

Montaż reklam

Oferujemy usługi montażu reklam, instalacji reklamowych i ozdób świątecznych wraz z podpięciem do sieci elektrycznej (posiadamy kwalifikacje SEP).

Inne nietypowe usługi

Wszystko co związane z trudnym dostępem na wysokości